موسسه علمی، فرهنگی و آموزشی رهنما در سال ۱۳۷5 با هدف طراحی، تولید و اجرای نرم افزارهای چند رسانه ای آغاز به کار کرد. از همان ابتدا سرمایه گذاری بر روی کیفیت محتوایی را سر لوحه کارخویش قرار داده و هم اکنون با تولید بیش از ۳۰ نرم افزار در زمینه های مختلف کاربردی، ادبی، آموزشی و تفریحی چشم به آینده ای روشن دارد.

آینده ای سرافراز برای ایران عزیز، که ما افتخار می کنیم سهم کوچکی از آن را به عهده داریم.

گالری

اطلاعات تماس

021-66567321 ، 09371042472

ایران، تهران، خیابان فرصت شیرازی

info@hasebmelli.com

HasebMelli@

درباره شرکت

موسسه علمی، فرهنگی و آموزشی رهنما

شرکت بر اساس اهداف و رسالت ملی و دینی خود و بر اساس تولیدات روز دنیا و استفاده از فن آوری پیشرفته رایانه ای ضمن طراحی، اجرا و تولید محصولات الکترونیکی، که تخصص موسسه محسوب می گردد در زمینه های خدماتی نظیر طراحی و اجرای شبکه های رایانه ای، ارائه تمامی خدمات حسابداری رایانه ای و طراحی وب سایت های اینترنتی نیز فعال می باشد.

این شرکت مستقلی است که فعالیت خود را در زمینه های اطلاع رسانی رایانه ای متمرکز کرده است. همچنین با برخورداری از تخصص، تجربه و کادری کارآزموده آمادگی همکاری و مشاوره با تمامی ارگانها شرکتها و موسسات دولتی و خصوصی را در زمینه های فوق اعلام می دارد.
باورمان این است که باید بر مبنای اهداف و در راستای ارزشها، مستمر و آگاهانه تلاش کرد و این تلاش را برای سازندگی با همه قسمت کرد.

علی کاظم زاده

بنیانگذار شرکت

ما چه می کنیم

راه اندازی کسب و کار شما

ما به شما کمک می کنیم تا کسب و کار خود را به گونه ای دیگر ببینید، پلن هایی را که ممکن است هرگز تصور نکرده باشید اجرا کنید و به نتایجی برسید که آنچه را که هست با آنچه می تواند باشد پر می کند.

مجوز های ما

مجوز حاسب ملی
گواهینامه ثبت علامت
مجوز حاسب ملی
گواهینامه تایید فنی نرم افزار
مجوز حاسب ملی
مجوز آموزش نرم افزار در مدارس جهت آموزش کمک درسی